Piczo

Log in!
Stay Signed In
Do you want to access your site more quickly on this computer? Check this box, and your username and password will be remembered for two weeks. Click logout to turn this off.

Stay Safe
Do not check this box if you are using a public computer. You don't want anyone seeing your personal info or messing with your site.
Ok, I got it
WwW.EtnO-GhoST.Tk
urim_d5@live.com
♥ aci hayat ♥
♥ aci hayat ♥
♥me dit kush ta ka ba block♥
♥me dit kush ta ka ba block♥
♥biografija♥
♥Foto V.I.P♥
♥foto-bebe♥
♥c.ronaldo real madrid♥
♥foto te buzve♥
♥foto e c.ronaldo♥
♥foto te bukuraa♥
♥fotot e futbollit♥
♥foto te lulve♥
♥manchester.u♥
♥foto-vetura♥
♥foto-aymar♥
♥emra shqip♥
♥seriali stuhia♥
♥foto natyra♥
♥papi ricki♥
♥nicka name♥
♥rubi♥
♥thenje per dashuri♥
♥seriali por ty♥
♥emo-3nt♥
♥foto-rebelde wey♥
♥kryeqitetet e botes♥
♥gjaku i nxet♥
♥bëni një foto♥
♥seriali tradhtia♥
♥foto te levizshme♥
♥Voto Për .Më Të Mirin♥
♥foto-kaçaniku♥
♥biografija e disa kengetareve♥
♥shabani me selvin ne net♥
♥foto qesharake♥
My Friends
♥NaLjA & LuMjA & LoLa & LiNdA & GoNa = ThE BeSt FrIeNd
♥NaLjA & LuMjA & LoLa & LiNdA & GoNa = ThE BeSt FrIeNd
C.Ronaldo & NalJa <3
C.Ronaldo & NalJa <3
♥C.Ronaldo♥
♥C.Ronaldo♥
***NaljA & LuMjA & LiNdA & LoLo & GoNa***
***NaljA & LuMjA & LiNdA & LoLo & GoNa***
♥♥C.Ronaldo New Real MadRiD♥♥
♥♥C.Ronaldo New Real MadRiD♥♥
♥♥♥ηαℓנα-¢.яσηαℓ∂σ♥♥♥
♥♥♥ηαℓנα-¢.яσηαℓ∂σ♥♥♥
♥♥♥Në ëNdëRr Të ënDrRoVa KisHe Të TaKKoVA   Në KëMb U NGrItA RONALDO BërTiTa♥♥♥
♥♥♥Në ëNdëRr Të ënDrRoVa KisHe Të TaKKoVA   Në KëMb U NGrItA RONALDO BërTiTa♥♥♥
♥♥♥-KiSs--M`pUq--LoQkii--RonAlDo♥♥♥
♥♥♥-KiSs--M`pUq--LoQkii--RonAlDo♥♥♥
♥♥♥ SwEeT-NaLjA♥♥♥
♥♥♥ SwEeT-NaLjA♥♥♥
NëSe Nuk BaShKoHeMi MbAJe KUjTiM KuR Të LInD NJë Vajzë LeJA EMRiN TiM...
NëSe Nuk BaShKoHeMi MbAJe KUjTiM KuR Të LInD NJë Vajzë LeJA EMRiN TiM...
Qme duhen syt
kur nuk shihemi?
Qme duhen kembet
kur nuk takohemi?
Qme duhen krahet
kur nuk perqafohemi?
Qme duhet zemra kur
nuk dashurohemi ???
Qme duhen syt
kur nuk shihemi?
Qme duhen kembet
kur nuk takohemi?
Qme duhen krahet
kur nuk perqafohemi?
Qme duhet zemra kur
nuk dashurohemi ???
Nese prej meje mendja s'te hiqet,
Nese per mua zemra te digjet,
Ateher afrohu dhe me prit pak mua,
Se do te vij ngadal qe te them TE DUA
Nese prej meje mendja s'te hiqet,
Nese per mua zemra te digjet,
Ateher afrohu dhe me prit pak mua,
Se do te vij ngadal qe te them TE DUA